Aktualności

21 Grudzień 2020

Boże Narodzenie 2020

Pięknych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego 2021 roku życzy Tomasz Konior z zespołem Konior Studio

1 Październik 2020

Nowa Miodowa!

Kolejny, muzyczny projekt Konior Studio gotowy. Realizacja nowej siedziby Zespół Państwowych Szkół Muzycznych 1 w Warszawie dobiegła końca.

7 Wrzesień 2020

Wyjątkowy biurowiec firmy Press Glass

Zakończyła się budowla nowego biurowca firmy PressGlass.

17 Czerwiec 2020

Czechowicach Dziedzicach powstało Centrum Edukacji Ekologicznej

Centrum Edukacji Ekologicznej powstało w zabytkowym obszarze Czechowic-Dziedzic, podlegającym ochronie konserwatorskiej. Projekt został wybrany w konkursie architektonicznym.

28 Maj 2020

Drodzy Architekci Prowadzący, szukamy Was!!

21 Maj 2020

Drodzy Architekci czekamy na Was!!

10 Kwiecień 2020

Wielkanoc 2020

Radosnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy życzy Tomasz Konior wraz z zespołem.

1 Kwiecień 2020

Szkoła Muzyczna w Warszawie w Architekturze Murator

W najnowszym, kwietniowym wydaniu „Architektury Murator” znalazł się artykuł poświęcony zaprojektowanej przez Konior Studio Szkole Muzycznej w Warszawie. Gorąco zachęcamy do lektury.

6 Luty 2020

Tomasz Konior na 4 Design Days

Tomasz Konior po raz kolejny bierze udział w 4 Design Days. Tym razem zobaczyć będzie go można podczas następujących sesji: „Szkoły i przedszkola”, gdzie zaprezentuje Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 1 w Warszawie, „Te nieruchomości zmieniają Śląsk”, podczas której pokaże Hotel PURO w Katowicach oraz „Strefa Kultury – co dalej?”, gdzie weźmie udział w dyskusji na temat Strefy Kultury w Katowicach. Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu, które trwać będzie od 6 do 9 lutego na terenie Spodka oraz Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.

 

10 Styczeń 2020

GRAMY W 28 EDYCJI WOŚP!!

„Architekci grają dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” – w akcję włączył się również Tomasz Konior, który zachęca do licytowania aukcji, której przedmiotem jest koncert w jego towarzystwie w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia. Gorąco zachęcamy do licytacji i wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Strona 1 z 16